Soki z warzyw kiszonych Znaleziono 9 produktów.

Najdynamiczniej rozwijającą się gałęzią produkcji firmy BioFood są soki z kiszonych warzyw uprawianych w jakości ekologicznej. W uprawach ekologicznych wykorzystywane są tylko naturalne nawozy i procesy - bezwzględnie zakazane są natomiast chemiczne środki ochrony roślin, syntetyczne nawozy i symulatory wzrostu.

Badania porównawcze surowca uprawianego metodą konwencjonalną, opartą na chemizacji oraz pochodzącego z rolnictwa ekologicznego wykazały, że warzywa i owoce uprawiane ekologicznie zawierają więcej składników odżywczych, witamin i minerałów.

Kiszone soki stanowią swojego rodzaju bombę witaminową o udowodnionym działaniu prozdrowotnym. To skarbnica witamin: C, z grupy B, A, E oraz K i łatwo przyswajalnych minerałów: potasu, wapnia, magnezu, żelaza, cynku, fosforu i siarki oraz cennych związków jakimi są antocyjany.

Kiszenie bardzo pozytywnie wpływa na właściwości warzyw:

 • wszystkie zawarte w nich składniki mineralne stają się łatwiej przyswajalne;
 • zawartość niektórych witamin rośnie ( witaminy C, oraz witamin z grupy B);
 • związki antocyjanowe (barwniki szeroko rozpowszechnione w świecie roślin - flawonoidy) ulegają utrwaleniu, co jest istotne gdyż przyczyniają się one do poprawy zdrowia i stanowią doskonałą profilaktykę wielu chorób układu pokarmowego i krwionośnego, oraz działają chemoprewencyjnie i wpływają na prawidłowe widzenie.
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Sok z Buraków Kiszonych, ekologiczny, BioFood
  4,99 zł
  Sok z Buraków Kiszonych, ekologiczny, BioFood
  1 Recenzje

  Jest to sok, który posiada udowodnione zdolności do niszczenia komórek nowotworowych raka żołądka - wg. badań przeprowadzonych przez SGGW w Warszawie. Sok z buraków kiszonych został uznany jako najlepszy produkt ekologiczny zdobywając: „Złoty medal” na targach Natura Food Łódź w 2011 roku, Certyfikat "Dobry produkt - wybór ekspertów" w roku 2012 jako...

  4,99 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Kapusty Kiszonej, ekologiczny, BioFood
  5,19 zł
  Sok z Kapusty Kiszonej, ekologiczny, BioFood

  Sok z kiszonej kapusty, podobnie jak sok z kiszonych buraków, został przebadany przez SGGW w Warszawie. Wyniki badań okazały się bardzo obiecujące. Stosowany jako element diety może wspomagać leczenie, oraz stanowić doskonałą profilaktykę antynowotworową.

  5,19 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok Wielowarzywny Kiszony, ekologiczny, BioFood
  5,69 zł
  Sok Wielowarzywny Kiszony, ekologiczny, BioFood
  1 Recenzje

  Sok wielowarzywny kiszony jest zdobywcą Złotego medalu na targach Natura Food 2013. To doskonała kompozycja soków z kiszonych buraków, pomidorów, kapusty, ogórków, marchwi i selera. Dzięki takiemu połączeniu w jednym soku dostarczamy całe spektrum fantastycznych prozdrowotnych właściwości.

  5,69 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Marchwi Kiszonej, ekologiczny, BioFood
  6,19 zł
  Sok z Marchwi Kiszonej, ekologiczny, BioFood

  Sok z kiszonej marchwi BioFood jest zdobywcą Złotego medalu na targach Natura Food 2012. To niezmiernie bogate źródło witaminy A pełniącej niebagatelną rolę w procesie prawidłowego widzenia oraz w funkcjonowania komórek nabłonkowych i kostnych.

  6,19 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Selera Kiszonego, ekologiczny, BioFood
  5,49 zł
  Sok z Selera Kiszonego, ekologiczny, BioFood

  Sok z selerów kiszonych poza łatwo przyswajalnymi witaminami i minerałami zawiera cenne flawonoidy. Wskazany do stosowania w problemach trawiennych, chorobach układu moczowego, oraz w kuracjach odtruwających organizm.

  5,49 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Pietruszki Kiszonej, ekologiczny, BioFood
  5,49 zł
  Sok z Pietruszki Kiszonej, ekologiczny, BioFood

  Sok z pietruszki kiszonej to cenne źródło łatwoprzyswajalnych witamin i minerałów. To ogromne źródło witamin: K, A i C oraz wielu innych składników odżywczych. Stosowany przy problemach układu pokarmowego, moczowego i płciowego, a także przy łagodzeniu objawów trądziku i leczeniu przyczyn jego powstawania.

  5,49 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Ogórków Kiszonych, ekologiczny, BioFood
  4,99 zł
  Sok z Ogórków Kiszonych, ekologiczny, BioFood

  Sok z kiszonych ogórków niesie ze sobą szereg właściwości prozdrowotnych. Poza łatwo przyswajalnymi witaminami i minerałami zawiera cenne związki mające nieodzowny wpływ na zmniejszenie ryzyka chorób układu krążenia, trawiennego i odpornościowego.

  4,99 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Buraków i Selerów Kiszonych, ekologiczny, BioFood
  5,39 zł
  Sok z Buraków i Selerów Kiszonych, ekologiczny, BioFood

  Sok ten łączy w sobie chemoprewencyjne i wzmacniające właściwości buraków z dbającym o układ moczowy i trawienny selerem. Zawiera cenne betaniny, flawonoidy i kwasy organiczne.

  5,39 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
 • Sok z Brokułów Kiszonych, ekologiczny, BioFood
  5,49 zł
  Sok z Brokułów Kiszonych, ekologiczny, BioFood

  Sok z brokułów kiszonych to bogate źródło substancji aktywnych wspomagających walkę z wrzodami żołądka i alergią. To skarbnica witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu.

  5,49 zł
  Dostawa: do 2 dni roboczych
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów