Filtruj według

Kategorie
Producenci
Filtruj

Kategoria: Oleje spożywcze

Oleje Spożywcze

Często słyszymy pytanie: Czym jest zdrowy olej?

Odpowiadając na nie najpierw chcemy zastanowić się, czym zdrowy olej z całą pewnością nie jest. Bezdyskusyjnie zdrowym olejem nie jest produkt wysoce przetworzony, który przy udziale wysokiej temperatury i za pomocą szeregu procesów chemicznych zostaje wyjałowiony i pozbawiony wszelkich właściwości surowca, z którego powstał. Zdrowym olejem nie jest bezwonna i bezsmakowa tłusta ciecz uzyskana w procesie ekstrakcji rozpuszczalnikiem i poddana procesowi rafinacji. Bardzo ważne dla zdrowia jest, aby olej spożywczy nie był przetworzony - rafinowany. Proces rafinacji, oprócz tego, że zabija wszystkie wartości odżywcze oleju, zmienia go na produkt szkodliwy dla naszego zdrowia.

Natomiast oleje tłoczone na zimno, nierafinowane, dostarczają do organizmu całą masę składników prozdrowotnych między innymi: witamin, mikro i makro elementów, fitosteroli, lecytyn oraz przede wszystkim naturalnych, niezmienionych – NNKT - Niezbędnych Nienasyconych Kwasów Tłuszczowych. Kwasy te są konieczne do prawidłowego funkcjonowania calutkiego naszego organizmu i muszą być dostarczane wraz z pożywieniem.

Jako czynni miłośnicy zdrowego odżywiania, mamy od wielu lat wypracowanych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że produkty, które sprzedajemy są wysokiej jakości.

Jeśli masz pytania, zadzwoń: 501 551 295; lub napisz: info@nierafinowane.pl.

Oleje Tłoczone na Zimno | Nierafinowane, Spożywcze, Naturalne i Do Picia | Sklep Ekologiczny nierafinowane.pl