Filtruj według

Producenci
Filtruj

Olej rzepakowy

Naturalne, nierafinowane oleje, takie jak olej rzepakowy, mogą być niezwykle cenne dla naszego zdrowia. Wybierz nasz sklep i sięgnij po wysokiej jakości produkty, które możemy Ci zaproponować. 

Olej rzepakowy nierafinowany – postaw na wyjątkowy produkt

Nierafinowany olej rzepakowy jest niezwykle cennym źródłem przeciwutleniaczy. Bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe korzystnie wpływa na funkcjonowanie naszego mózgu. Regularne spożywanie oleju rzepakowego przeciwdziała miażdżycy oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca. Sprawdza się także przy zapaleniu stawów, skutecznie łagodzi jego objawy. Olej rzepakowy wpływa również na układ trawienny, regulując przemianę materii. Duża zawartość beta-karotenu korzystnie wpływa na funkcjonowanie wzroku oraz całego układu immunologicznego. Jest to jeden z bardziej stabilnych olei roślinnych – dość odporny na wysoką temperaturę i jełczenie, dzięki czemu może być stosowany zarówno na zimno, jak i do dań na ciepło.

„Oliwa północy” – wybieraj nasz naturalny skarb

Olej rzepakowy często nazywa się „oliwą północy” ze względu na podobieństwo profilu kwasów tłuszczowych do oliwy z oliwek. Warto wiedzieć, że olej rzepakowy posiada bardzo dobrą dla zdrowia człowieka proporcję kwasów Omega-6 i Omega-3, tj. proporcję 2:1.

Olej rzepakowy, tłoczony na zimno, przynosi mnóstwo korzyści zdrowotnych. Jeśli zwrócisz uwagę na taką kwestię, jak olej rzepakowy cena stwierdzisz, że jest ona bardzo atrakcyjna z uwagi na fakt, że nasze oleje tłoczone są wyłącznie z nasion rzepaku niedesykowanego (niedosuszanego chemicznie roundupem) więc są wartościowe nie tylko kulinarnie, ale i prozdrowotnie.

Stosuj olej rzepakowy i doceniaj jego wartość 

Spożywany na co dzień olej rzepakowy tłoczony na zimno będzie rewelacyjnym elementem przeciwdziałającym wielu chorobom. Jest to doskonała alternatywa dla osób, które chcą dbać o zdrowie za pomocą naturalnych metod. Nierafinowany olej rzepakowy dostarcza organizmowi niezbędne dla jego prawidłowego funkcjonowania kwasy Omega-3 i Omega-6 oraz witaminy A, E i K.

Wybierz olej z naszej oferty 

W naszym sklepie z naturalnymi olejami i zdrową żywnością oferujemy olej rzepakowy tłoczony na zimno z nasion niedosuszanych chemicznie oraz wiele innych olejów spożywczych. Jeżeli jesteś zainteresowany zdrowszym trybem życia, Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą w kategorii zdrowa żywność. W sprzedaży są także takie produkty jak: olejek z oregano, olej z orzecha włoskiego czy olej z ostropestu.

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia z pewnością sprosta Twoim oczekiwaniom – zarówno pod względem korzyści zdrowotnych, jak i walorów smakowych. Dbaj o swoje zdrowie, wybierając najlepsze, naturalne produkty.

Olej Rzepakowy Tłoczony na zimno, nierafinowany | na włosy, do smażenia i pieczenia | sklep ze Zdrową Żywnością - nierafinowane.pl