Filtruj według

Producenci
Filtruj

ZERO WASTE

Marnowaniu jedzenia mówimy stanowcze nie!

Dlatego też stworzyliśmy strefę ZERO WASTE, gdzie proponujemy obniżkę cen dla produktów, które mają krótki termin przydatności do spożycia / użycia. Jasno i klarownie, aby nie było niedopowiedzeń, publikujemy datę ważności. Produkty w tym dziale są pełnowartościowe, natomiast ich termin zbliża się ku końcowi.

Dlaczego? Czasami nie uda nam się przewidzieć ile produktów znajdzie swoich właścicieli w określonym czasie. Dlatego znajdą się tu produkty z jedno lub dwu miesięcznym terminem ważności. Pojawią się też produkty z 3 miesięcznym terminem. Równocześnie nie spodziewaj się tu promocji na produkty, które naturalnie mają tak krótki termin ;)

Jeśli wiesz, że spożyjesz swoje nierafinowane oleje, orzechy, mąki, soki czy inne pyszności szybko i nie planujesz zakupów na zapas - to przygarnij taniej produkt z tej kategorii :)
To samo tyczy się kosmetyków - wiesz, że zużyjesz kosmetyk w terminie jaki podajemy przy produkcie, to dlaczego nie uratować go przed zmarnowaniem i przy okazji nie oszczędzić kilku złotych?

Sprawdź datę przed zakupem w zakładce “szczegóły produktu” pod zdjęciem produktu. Kupuj świadomie :)