Olej kokosowy Znaleziono 2 produktów.

Olej kokosowy - wysokiej jakości produkt tłoczony na zimno. Dzięki całej gamie zastosowań, jest uważany za najzdrowszy i najbardziej uniwersalny olej na świecie. Niezastąpiony, zarówno w kuchni, jak i w codziennej pielęgnacji.

Olej kokosowy możemy stosować w różnych postaciach. Jest idealnym dodatkiem do sałatki oraz zdrowym zamiennikiem margaryny. Dzięki dużej odporności na wysoką temperaturę, doskonale sprawdza się przy smażeniu, nadając potrawom delikatny, kokosowy posmak. Jest podstawowym elementem zdrowej diety.

Oprócz wielu zastosowań spożywczych, olej kokosowy to niezastąpiony środek pielęgnacyjny. Sprawdza się jako krem, nawilża nie powodując przy tym żadnych podrażnień, nawet w przypadku bardzo wrażliwej skóry. Ponadto zawiera naturalny filtr słoneczny 6. Warto tutaj wspomnieć, że większość tradycyjnych kremów z filtrem jest toksyczna dla naszej skóry i stanowi większe zagrożenie nowotworem, niż słońce, przed którym broni. Olej pozostawia skórę gładką i nawilżoną. Dzięki właściwościom antyseptycznym, przeciwbakteryjnym oraz łagodzącym, pomaga w walce z trądzikiem oraz innym problemami skórnymi.

Naniesiony na włosy głęboko je odżywia. Sprawia, że są lśniące i mocne, dodatkowo regenerując rozdwojone końcówki. Trzeba przyznać, że nie bez powodu nadano mu miano najzdrowszego oleju na świecie. 

Czytaj więcej o oleju kokosowym.

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów