Oleje kosmetyczne Znaleziono 22 produktów.

Tłoczone na zimno, nierafinowane, nieoczyszczone, 100% naturalne oleje kosmetyczne oraz peelingo-maseczki nie zawierają żadnych środków konserwujących ani sztucznych dodatków w postaci zapachów czy barwników. Wszystkie kosmetyki posiadają pozytywny Certyfikat Oceny Bezpieczeństwa Kosmetyku i są wpisane do unijnego rejestru CPNP (Cosmetic Products Notification Portal) . Posiadają również niezbędne badania dermatologiczne, alergologiczne i mikrobiologiczne.

Oleje zimno tłoczone są doskonałym środkiem pielęgnacyjnym odpowiednim do stosowania na skórę, włosy i paznokcie. Wspaniale wpływają na kondycję, miękkość i blask włosów. Odżywiają i ujędrniają skórę. Działają naprawczo i ochronnie w problemach skórnych. Wiele z nich nadaje się do stosowania pod makijaż. Oleje zimnotłoczone znajdują też szerokie zastosowanie w olejowym oczyszczaniu skóry (OCM), która naturalnie i dogłębnie oczyszcza skórę pozostawiając ją nawilżoną i odżywioną. Oleje stosuje się również do codziennej pielęgnacji wszelkiego rodzaju cery. Wykazują działanie normailzujące pracę gruczołów łojowych, łagodzą podrażnienia, ujędrniają, pielęgnują i chronią. Szeroka gama produktów umożliwia indywidualne dobranie konkretnego oleju, w zależności od potrzeb i wymagań skóry. 

Peelingo - maseczki silnie odżywiają i/lub delikatnie złuszczają martwy naskórek sprawiając, że skóra odzyskuje blask i jędrność. Są to produkty o szerokim spektrum działania, a ich formuła pozwala na różnoraki sposób zastosowania, co czyni je niezwykle uniwersalnymi i możliwymi do dostosowania do indywidualnych potrzeb skóry.

Zadbaj o naturalne piękno swojej skóry!

Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów